Montaż pomp ciepła Trzebnica

Coraz częściej i chętniej korzystamy w różnych nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie, czy prąd, a jednocześnie są w pełni bezpieczne i neutralne dla naturalnego środowiska. Pompa ciepła Trzebnica to zdecydowanie urządzenie wpisujące się w te założenia. Tego typu sprzęty można z powodzeniem montować zarówno w domach, biurach, jak i lokalach usługowych, czy użyteczności publicznej, szukając alternatywnych źródeł pozyskiwania energii.
Powietrzne pompy ciepła Trzebnica nie wytwarzają energii samoistnie, ale przenoszą ją z jednego punktu w drugi. Mogą być połączone z fotowoltaiką, jak również funkcjonować samodzielnie.

Nasza oferta obejmuje profesjonalny montaż pomp ciepła Trzebnica i okolice w rozsądnych i niewygórowanych cenach. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie klienta, dlatego staramy się znaleźć najlepiej dopasowane, konkretne rozwiązania do indywidualnych potrzeb, możliwości finansowych, czy specyfiki danego budynku. Instalacja pomp ciepła Trzebnica – zapraszamy!


Poczuj się komfortowo we własnym domu!

Etapy naszej współpracy z Państwem:

Doradzamy
Wyceniamy
Montujemy
Zadowolony klient

Adres

IceBOSS - Paweł Słabik
Ks. Piotra Szczepańskiego 4
98-400 Wieruszów
NIP: 997 010 75 13


Kontakt 

E-mail: biuro@iceboss.pl
Telefon: +48 604 412 814