Chłodnictwo Kępno

W jakim celu stosuje się komory chłodnicze Kępno? Tego typu sprzęty wykorzystywane są przede wszystkim do zachowania ciągu chłodniczego, w branżach mających do czynienia z produktami żywnościowymi wrażliwymi na wahania temperatur, dla których kluczowe jest zachowanie odpowiednich warunków przechowywania oraz transportu. Nasz serwis chłodnictwa Kępno oferuje zamrażarki, komory, stoły, szały, regały i witryny chłodnicze, idealnie sprawdzające się tak w lokalach gastronomicznych, jak i w sklepach i supermarketach oraz halach przemysłowych i magazynowych, od znanych i wiodących producentów.

Chłodnictwo i klimatyzacja Kępno to usługi na najwyższym możliwym poziomie, które doceniło już szerokie grono zadowolonych klientów: zarówno dużych firm, jak i lokalnych przedsiębiorstw na terenie Wielkopolski i nie tylko.

Chłodnictwo Kępno – zapewniamy profesjonalne doradztwo i wsparcie, dobór odpowiednie ilości, rodzaju i wielkości urządzeń, jak najlepiej dopasowanych do konkretnych potrzeb, wraz z szybkim, fachowym montażem.


Poczuj się komfortowo we własnym domu!

Etapy naszej współpracy z Państwem:

Doradzamy
Wyceniamy
Montujemy
Zadowolony klient

Adres

IceBOSS - Paweł Słabik
Ks. Piotra Szczepańskiego 4
98-400 Wieruszów
NIP: 997 010 75 13


Kontakt 

E-mail: biuro@iceboss.pl
Telefon: +48 604 412 814